• Fúzie 2024

• V dňoch 30.5. a 31.5. sa uskutoční 14. ročník jazzového festivalu Fúzie, ktorý budú sprevádzať inštrumentálne a vokálne workshopy, prehliadky big bandov a koncerty. Srdečne vás pozývame

• Zápis do odborov ZUŠ

• Informácie k prihláške na štúdium:
              - prihlášku treba vyplniť pre nasledujúci školský rok ( 2024/2025)
              - vyplňte odbor a nástroj, na ktorý sa hlásite
              - pri zápise vám vieme prihlášku vytlačiť
              - je potrebné sa dostaviť osobne

- Pri zápise v hudobnom odbore budú preskúšané všeobecné hudobné
              predpoklady ( intonácia, rytmus, melodika). Záujemca si pripraví jednu
              jednoduchú ľudovú pieseň.
              - v tanečnom odbore sa skúša rytmus a pohybové predpoklady
              - vo výtvarnom odbore je téma zadania kresby podľa veku dieťaťa
              -v literárno-dramatickom odbore je vhodné pripraviť si ukážku poézie alebo
              prózy podľa veku dieťaťa
              - o výsledku prijímacích skúšok bude škola informovať na svojej webovej
              stránke
              - v čase zápisu je nutné dostaviť sa na osobné preskúšanie, napriek tomu, že
              ste už prihlášku vyplnili doma.

• III. absolventský koncert

• Vo štvrtok 23. mája 2024 sa o 17:00 hodine v koncertnej sále ZUŠ uskutoční III. absolventský koncert žiakov ZUŠ. Srdečne vás pozývame.

• Mládež spieva 2024

• Od 10. mája do 12. mája 2024 sa uskutoční  52. ročník celoštátnej postupovej súťaže a prehliadky detských a mládežníckych speváckych zborov Mládež spieva.
            • II. absolventský koncert

• V utorok 7. mája 2024 vás srdečne pozývame na II. absolventský koncert žiakov ZUŠ, ktorý sa začne o 17:00 hodine v koncertnej sále školy.

• Máj 2024

• V máji nás čakajú dva absolventské koncerty, jazzový festival, niekoľko výstav a mnoho ďalších koncertov, na ktoré vás srdečne pozývame.